Vše o vnitřku žížaly

5. října 2010 v 22:51
Za normálních okolností vymýšlím názvy nerada. Myslela jsem, že tady se svým den prvý, den druhý to krásně očůrám, ale nakonec mi to asi nedá. Ostatně vrátit se k tomu můžu vždycky, není to milenec, no ne?
Musím vám něco vyprávět. Nechce to totiž nikdo poslouchat a vy se memůžete bránit, ha.
Pitvali jsme dneska ve škole žížalu. Ta naše se jmenovala Júlie, protože kdyby neměla jméno ani bych se na ní nepodívala. Žížaly nesnáším, ale když je to mazlík Julča, tak ji klidně budu i pitvat.
Spočívalo to v tom, že se žížala rozstřihla nůžkami z manikůry přbližně tři centimetry za opaskem a postupovalo se až k hlavičce. Kůže se postupně špendlila ke gumové podložce pod zviřátkem a vám se otvíral pohled na pěkně dlouhé a na žížalu i dosti tlusté střevo (díky mým schopnstem na dvou místech trochu nastřižené, ale stejně to žere jenom hlínu tak což?) ták a další podrobnosti. Kromě střeva jsem jí ještě trochu pochrumala pohlavní sousatvu (kterou má mimochodem přibližně tam, kde mi lidé míváme hlasivky), takže mi vyteklo trochu žížalích spermií. Vypadají skoro jako ty lidské, což je určitědobrá zpráva pro zoofily. nu a dál jsem si spletla žaludek se srdcem (Které mimochodem vůbec nemá, takže jí nemůžete vyčítat, že snad nemá srdce, když se bude chovat krutě. Má dobrou výmluvu mrcha.) Jo jinak, žížaly mohou prdět a žijí dokud je něco nesežere. To jste nevěděli co? Máme super učitelku na bižuli. Odpovídá na všechny moje stupidní dotazy typu, na co umře člověk kterého do hlavy a hrudníku mlátíte pytlem s pískem? zemře na otok mozku a otok srdce. Vrtalo mi to strašně hlavou.
Jo ještě k tej naší Julče. Tak prosím největší částí žížaly je střevo a hned potom pohlavní soustava. což asi o něčem vypovídá, že? Co bych vám tak ještě...? Aby to bylo dostatečné, víte? protože po tomhle už zase budu muset mlčet. Já fakt nechápu, proč lidem vadí, že u jídla popisuju, jak dlouhej má žížala nerv a jak se jí kroutí střevo a že bych chtěla kabelku ze žížalí kůže. A kamarádka, co se mnou podobné nechutnosti, jako co všechno se dá dělat s pavoukem na záchodě, sdílela mi přestoupila do školy jinam a teď nemám sk kým prasečit. Aspoň částečně jsem vám to tedy popsala, ale asi málo barvitě. Škoda, nevíte, o co přicházíte.
Hmm a s přítulem jsme se dneska krásně odpoledne prospali a k obědu bylo kuře. to vás zajímá viďte? Ale ne víc než Julča, že ne?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama