Negravidní poloameričanka

7. listopadu 2010 v 22:30
Asi bych se měla omluvit za stupidní název, ale co jsem ty dny přestala číslovat, jde to se mnou od desíti k pěti. tenhle článek by měl být velmi dlouhý a měl by zevrubně líčit mou čtrnáctidenní cestu do NY a zpět včetně pobytu tam. já ale nějak nevím co bych měla vyprávět a taky mi už leze na nervy, jak se každý ptá:"No ahoj, jak ses měla, povídej." a čeká kdovíkolik toho nevymyslím, jenže člověku se prostě takhle nahonem, žádná použitelná příhoda nevybaví.
Pro mě je teď celkem podstatný, že po prvním tejdnu ve škole jsem nedostala horší známku než trojku a to ještě za celkem uspokojivých okolností, jelikož více než polovina třídy na tom byla hůř. Konkrétně mi do archu přibyla po zkoušení ze Zsv (něco jako občanka na ZŠ). Testy z dějěpisu, zeměpisu i chemie a zkoušení z chemie dopadly dobře a stejnětak zkoušení z chemie. teď mě čeká už jen zeměpis, biologie a fyzika...
Ještě jsem šťastná, že mamce boty, které jsem jí přivezla dobře sedí a líbí se jí a že jsem dostala menstruaci, takže se žádný katastrofický snénář nekoná.
Celkem to nebyla taková honička, jak jsem si myslela. Přítul se trochu zlobil, nebo spíš byl naštvanej nebo uraženej nebo já už tomu nerozumím. problém zřejmě spočíval v tom, že jsem se dle jeho mínění příliš věnovala kamarádkám a doplňování poznámek a úkolů. Po tom, co jsem mu dala dárek k narozeninám plus dort (No dobrá, píchla jsem svíčku do povidlového koláčku, ale uznejte, kdo si svoukává svíčky na dortu už v půl osmé ráno, když nepočítáte americké filmy?) s tím doufám přestane. Zatím to tak vypadá, já totiž nemám nervy pořád z něj páčit co jsem zase provedla. Jinak taky se nám blíží výročí, tak doufám, že se mi nebude snažit dávat, žádné dárky, jelikož já jsem momentálně švorc a stejně mě nic nenapadá. K vánocům mu někde seženu pásek, je to sice odporně neoriginální,, ale nic jiného jsem zatím nevymyslela a mám na to necelé dva měsíce, což je pro takovou lemru jako já velice málo. třeba mě ještě praští přes nos nějaká blbost, kterou by se to dalo doplnit. Ac jo, jak já bych chtěla být bohatá, mohla bych pořád dávat někomu dárky a kupovat lidem jen tak, co mi zrovna padne do oka a napadne mě, že i jim by se to mohlo líbit. Hmm, nějak se rozepisuju a v jednom kuse se překlepávám. Za chvilku poběžím spát, slíbila jsem, že ráno půjdu přítulovi naproti já.
Zítra pravděpodobně píšeme test z matematiky. Naštěstí je to až pátá hodina, to mám spoustu času na učení. no vlastně zase tolik ne. o první hodině se musím podívat na biologii. Máme štěstí, že v pondělí bývá sice dlouhý, ale celkem humánní rozvrh, takže pondělky nesnáším o dost méně než bych mohla a rozhodně méně než Garfield.
Jaksi mě posedla posedlost Harry Potterem. vzešlo to z myšlenky, že si chci vyzkoušet napsat aspoň kousek od každého žánru, abych se jaksi pocvičila a zabila čas, který nemám. A když FF tak na Harryho, protože jsem většinu těch knížek četla víc než jednou. Čtu tedy znova sedmý díl a projíždím fan stránky a ofišl web paní Rowllingové, abych měla dost informací. Mám takový dojem, že tím trávím trochu moc času, ale proč bych se proboha věnovala nenáviděnému úklidu, když se můžu nezdravě flákat u něčeho co mě baví.
Jen doufám, že mi z toho mého flákačství nenaroste pupek. zatím se tak netváří, ale on se tak nikdy netváří, když chystá něco nekalého a já mám poslední dobou pořád hlad. No nic, je právě půl, takže peláším, aby na mě měl budík nějaké účinky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama