Rychlá popálená zpověď

9. listopadu 2010 v 23:44
Tak jo, musím utíkat do postele, poslední dobou chodím spát strašně pozdě a pak nemám na poválení se sni blbejch sedm hodin. Ráno zaspím, ani kafe si nestihnu dát a ve škole je to pak katastrofa, no co vám budu povídat.
Házela jsem si k večeři do trouby pizzu, mamka mi volala, že ji mám v mrazáku. Popálila jsem si o rozpálenej plech hřbet ruky a víte co? Ani puchejř se mi neudělal. Já chtěla mít za tu bolest aspoň nějakou satisfakci, že si ho budu moct strhnout a ono nic.
Je to totiž taková moje úchylka. Dělám to už kolik let, asi tak čtyři nebo pět, řekla bych. Začalo to tím, že jsem měla lupy, ale fakt úporný, nepadaly mi až tolik z vlasů, ale měla jsem tam zkrátka šupinatou kůži. Hrozně jsem se ale bála, že když si obleču něco tmavýho, bude to vidět, a tak jsem si pečlivě ty šupinky vybírala. Časem jsem si je začala rozškrabávat abych byla opravdu důkladná. Teď mám hlavu plnou ošklivých krvavých fleků. Není to skrz vlasy vidět, když mi je nikdo blíže nezkoumá, ale já s tím nedokážu přestat. Už jako málá jsem trpěla s odřeným kolem nejvíc kvůli tomu, že si nemůžu ten strup strhnout(a stejně jsem to dělala). Možná je to proto, že tak dobře snáším fyzickou bolest i stracha různý "nechutný věci."
O sebeúctě a sebepoškozování nic slyšet nepotřebuju. Mám se ráda a myslím si, že tak jak jsem, jsem docela fajn.  Mě spíš nutká jakejsi pocit, že mám na kůži něco, co tam bejt nemá, a když se chci třeba jen nevině podrbat, prostě narazím na hrbolek a tak dlouho po něm přejíždím, až si ho strhnu, protože mě to zkrátka hrozně sere. Připadám si nějak čistší, když se takhle oloupu. Tímhle mým přístupem se mi všechny rány i ranky hojí hrozně pomalu. Nevím, co čekám, ale asi doufám, že když to napíšu, pomůže mi to projednou splnit svoje ultimátum a ze dne na den toho nechat. Strupy se zahojí a hladkou kůži si drbat nepotřebuju.
Jediný problém asi budu mít s tím, že jsem si za poslední rok vypěstovala slušnou úchylku na strupy a hrozně se mi líbí. Zkoumám je pod lupou a proti světlu i ve svým dětským mikroskopu a jsem jima naprosto fascinovaná.
Tak a teď dobrou. Asi před půl hodinou jsem si všechny stroupky strhala, takže mám pocit očištění a teď můžu jen doufat, že tohle konečně zafunguje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama