Bude to rychlý

12. ledna 2011 v 23:41
Tak jo, dneska jsem přišla na takovou věc a chci si to sem pověsit, abych  na to neapomněla. Jsem poslední dobou na přítule trochu zlá. Jsou to maličkosti, ale mám dojem, že si je trochu moc bere a ostatně i mě to mrzí, nechci na něj bejt taková. Válela jsem se dneska večer asi hodinu v posteli a poslouchala Eltona Johna. Já toho chlapa miluju. Všechno mi došlo. Jo jasně, bude to znít jako pseudopsychologický kecy, poslední dobou dost rozšířený, ale já to tak fakt cejtím. Prostě jsem zjistila, že se bojím zamilovat a je to o to horší, že zamilovaná jsem. něco jako, když si po púl roce, kdy doma chováte tarantuli, uvědomíte, že vlastně máte arachnofobii. Je pro mě strašně důležité mít ten pocit, že jsem silná, zvládám to a mám všechno pod kontrolou. Věřím jenom sama sobě a proto se nemůžu nikomu poddat. A to je můj problém, dokud příteli neuvěřím, že mě fakt miluje nebudu schopná přestat s věčným schazováním, narážkama a tak. Ony kamarádky už si toho taky všimly a to mi rozsvítilo varovnou kontrolku. Budu se sebou muset začít něco dělat a musím vymyslet co. Asi se vrátím ke svým dřívějším aktivitám a nechám mu víc prostoru. Jednak proto, aby se mu víc stejskalo a dělal na mě zase ty psí oči, co mě na začátku tolik sraly, a taky proto, abych na to kurva furt nemyslela. Zvlášť když se vlastně nic neděje a nic není špatně.
Aspoň na Zpovědnici.cz jsem se trochu uklidnila, jelikož tam jedno holka psala něco, co celkem vystihlo mojí situaci a jiná jí na to napsala, ať si dá pozor, že ona to taky dělala a pak se to zlomilo a zamilovala se ona a najednou měla pořád spoustu pochybností a děsně litovala toho, jaká na přítele byla, jelikož on musel určitě taky pochybovat, když ho pořád shazovala. No a teď že je on ten vlažnější a ona ten zamilovanej pejsek. A tak krásně vystihla to, co prožívám, že jí píšu jedničku.
Myslím, že se vyseru na to, co to se mnou udělá a zkusím mu prostě věřit. nemám důvod k opaku, to zaprvé a zadruhé, třeba to bude změna k lepšímu. Minimálně vás pak možná ušetřim těch pubertálních výlevů.

Mám dilema jak prase: Biologie nebo matematika? otázka přímo hamletovská,
Jo a pitvali jsme švába. Dostal jméno Bohouš a jeho posmrtný křeče, když už mu chyběla většina končetin křídla i hlava, byly fakt lahůdka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama