Červenec 2011

Prázdninové zážitky

20. července 2011 v 21:52
Když místo doprdele, říkáte Dobrý Merline případně u Salazara, je to známka toho, že byste měli přestat s fanfiction. A to myslím vážně, protože mě už to opravdu začíná lézt na mozek, zvlášť teď když i překládám. A ta holka co jí překládám mi jde taky pěkně na nervy. Zřejmě trpí nějakou zvláštní poruchou, která ji nutí používat příliš mnoho příslovcí. Jo a už jsem se zmiňovala, že začínám mít tendence říkat přítulovi můj chlapče a dělat Vtipy typu: "I Longbottoma by napadlo, jak je takové tvrzení nesmyslné." A to ani nemluvím o tom, že v jednom kuse říkám, že se domnívám. Jo, jde to se mnou z kopce.
No aspoň jedna věc, jela jsem s kamarádkama na FF do Chotěboře a tam jsem objevila úžasnou věc. Slyšeli jste někdy o dorama? Ne? To jsou prostě Japonské a Korejské (Jihokorejské, I guess) seriály. A většina je jich v angličtině nebo s anglickými titulky, takže teď kromě spouty kouzelnicjých nadávek zvládám i anglické a to nemluvím o otm, že se mi v angličtině zdají i sny. Naprosto stupidní sny, smím li podotknout.
Naposled jsem koukala na Coffee prince, to je korejské. Popravdě, šla jsem spát dva dny po sobě v pět ráno, bylo už světlo. Ale vážně mě nesmírně mrzelo když to skončilo. V životě by mě nenapadlo, že můžou mít korejci tak skvělý seriály. Vcelky chytrá a napínavá zápletka, výborní a i pěkní herci, dobré nápady, nepřiliš trapné vtipy, kvalitně natočené. No vážně, úplně mě dostali, dokonce se mi líbí mnohem víc než japonské, i když hádám, že japonské nebudou o moc horší, prostě jsem jen asi nekoukala na ty správné (protože takový Yukan club, to je něco šíleného. Teda, ne že bych se té stupiditě nesmála, je to na Yutube, určitě si kousek pusťte).
Ehm, jo no nepředpokládám, že byste zas tolik stáli o mé sexuální zážitky, ale tohle vám povědět prostě musím,
Dělali jste to někdy o prázdninách ve škole na katedře? Je to senzační. Mám úplnou náhodou (prostě jsem dítko štěstěny) klíče od školy, takže jsme tam s přítulem vlezli a on mě ojel přímo v chemii na katedře prostě mě tam ohnul a udělal mi to zezadu a přitom mě pleskal po zadku a já mu říkala pane profesore. No popravdě jsem na to trochu úchylná, miluju, když někdo řekne, že jse zlobivá a naplácá mi, protože já jako malá nikdy na zadek nedostala, takže mě to vážně vzrušuje. Když to takhle napíšu, zní to vrcholně trapně, ale vážně. Neumíte si představit když se po té obrovské ztichlé budově rozléhá dvojí vzdychání a vy jste strachy bez sebe že někdo přijde a navíc víte, že přesně na tom místě, kde jste si pak nahou prdelí sedli na katedru, se bude v září opírat učitelka a vykládat vám o uhlovodících. A při odchodu ze třídy jsem namalovala na tabuli píču. To byl pravděpodobně nejdokonalejší zážitek letošních prázdnin.
Teď ještě čekám, až bude pěkně, abchom se s přítulem mohli jít vykoupat do lomu. Nikdo tam nechodí a já to ve vodě ještě nedělala, hmmm.
Bože jo, plácam hrozný nesmysly. Asi bych se sebou měla něco dělat. Tak já si půjdu umít vlasy. Zatím, mějte se famfárově, nikoho nebijte mimo ložnici a koukejte na spoustu doramíček. Šukejte a nemračte se!