Na erotické struně

24. dubna 2012 v 23:44
Ahoj, ahoj. Honí se mi hlavou plno věcí. Je ironií, že mě napadlo, že bych to sem mohla vylejt právě ve chvíli, kdy mi přišel od blog.cz mail, že už jsem tu tři měsíce nebyla. Taky se můj blog jmenuje mrtvej, proč bych mu jinak tu adresu dala, že?
Právě jsem na seznamce odpověděla chlápkovi, kterej hledá slečnu, jež by se mu svěřovala s erotickými fantasiemi. No vážně mě láká spousta perverzností. Přítulek je zlato a sex s ním je nejkrásnější, dokonce přistupuje i na moje nápady typu "zlobila jsem a zasloužím si seřezat páskem." Nevím, co bych bez něj dělala, ale mám takový pocit, že mi stejně nemůže splnit moje erotické sny a popravdě - muže, který by mohl, bych ani nechtěla. Je to trochu hloupé, ale má představa ideálního partnera se neshoduje s mou představou ideálního milence/milenky.
Nerada bych o sobě prohlašovala, že jsem bisexuální, zvlášť když je to tak moderní, ale mě skutečně přitahují holky a ženy, zvlášť některé typy. A muži se mi také líbí víc jemnější, tzv. bíšíci. Jediné, co dokonalý muž musí mít mužného je hluboký sexy hlas, na hlas jsem vysazená. Jeden z mých oblíbených snů a zároveň představ je, že kouřím chlapovi s neuvěřitelně sexy hlasem a udělám se jen z toho, jak on sténá.
A takových úchyleček mám nesčetně. Například mě vzruřuje, když někdo píše tužkou. Ale zase záleží na tom jak píše, ovšem když to má určitý konkrétní rytmus...
Miluju jít ve škole na záchody nebo do zkušebních kabinek v obchodě a tam si to udělat, tak abych byla slyšet. Líbí se mi představa, že mě cizí člověk nacyhtá, jak si to dělám anebo jak to dělám s přítelem.
Co mě velmi láká je Rimming. Nevím jestli to znáte, bylo to i v jedné epizodě Sexu ve městě a Miranda se tam kvůli tomu rozešla se svým klukem. Je to lízání zadečku. Je považované spíše za gay praktiku, jelikož je to častá předehra k análnímu sexu, ale já bych to zkusila ráda.
Kupodivu mě příliš neláká, aby někdo jazykem uspokojoval mě, jsem ráda ta, která líbá, líže a okusuje. Popravdě nejvíc mě láká představa zkusit něco takového s holkou, ani by mi to nemusela oplácet.
Další věc je trojka a s gay nebo bi párem. Nestojím v žádném případě dělat nějakému znuděnému manžílkovi harém. Ráda bych byla svědkem sexu dvou chlapů, případně účastníkem, pokud by si to přáli. A to samé s lesbickým párem a nebo třeba prostě s dvěma a více cizími lesbičkami. Ta představa se mi líbí.
A pak třeba kluci, kteří se malujou, gotici a emaři, jsou dokonalí, jsou neuvěřitelně přitažliví.
Anebo holky, které se stylizují do role muže. A tím nemyslím, že pracují jako důlní inženýrky, ale že kouří dýmky a doutníky, nosí šaty pánského střihu a vlasy taktéž, pijí whiskey, hrajou poker, šachy nebo jinou gentlemenskou hru, takové jsou nádherné. představovala bych si to tak, že by mě takováhle dáma - gentleman pozvala na skleničku, nechala mě předčítat jí poezii a pak by mě svlíkla, svázala a zotročila, přičemž sama by odložila jen minimum oblečení a neprojevila vůbec žádný cit. Mohla by mě taky seřezat velmi drahým koženým páskem, který by si, až by mě s mým vlastním oblečením v náručí vyhazovala z bytu, ležérně připnula zpátky ke kalhotám
To byla jen malá ochutnávka toho po čem může toužit nepříliš nápadná středoškolačka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama