Co to o mě vypovídá

27. prosince 2014 v 0:51
Toto je příspěvek, který jsem právě bezmyšlenkovitě sepsala, když jsme chtěla založit na diskuzním fóru téma o zvláštních přátelstvích. Došlo mi, že jsme trochu odbočila, ale připadalo mi to zajímavé. Evidentně se mnou něco není v normě. Ovšem jak mám ovlivnit to, kdo je mi sympatický a kdo ne?

Ahoj děvčata, včerejší událost mě inspirovala k založení tématu. Většinou je běžné mít kamarády přibližně stejného věku a stejného pohlaví, mě je momentálně dvacet a protože už nestuji, dostala jsem se do stádia, kdy už většinu kamarádů nepotkáte ve škole. A tak se mi potvrdila teorie, kterou jsem měla už dřív a totiž, že jsem divná.
Vynechám teď přátele, které měm ze školy, ti jsou relativně normální, můj věk, holky i kluci tak půl na půl, nejlepší kámošky jsou holky. Ovšem od té doby jsem se přestěhovala a začala jsem naprosto od nuly a moje momentální základna lidí, které považuju za přátele vypadá takto. Syn mého šéfa, o dva roky mladší, dobrý kamarád akorát mě má tak trošku za starší setřičku, co vždycky pomůže, poradí a nic na něj neřekne.
Můj šéf (40 let), se kterým můžu otevřeně mluvit naprosto o všem.
Jeden ze stálých hostů (49 let), který jak podotkl by mohl být můj otec a také má ke mě trochu otcovský vztah, nicméně mě považuje za dobrou kamarádku a a já jeho za velmi dobrého přítele.
Stálá zákaznice (38 let), spojuje nás hlavně to, že jsme ženy, které se raději pohybují v mužské společnosti a nemáme tolik dobrých kamarádek a tak jsme občas ráda za trochu ženského tlachání.
Jeden z hostů (23 let) takový ten na venek děsný drsňák, co má holky jen to jedno, ve skutečnosti ještě kluk a jeho kamarád a vzor (36 let), který má poměrně zvláštní problém s tím, že se naprosto neumí citově projevit, u toho náš vztah balancuje někde mezi kamrádstvím a aférou.
Starší pán (kolem 60ti let) se kterým se mohu o všem intelingentně bavit a navíc máme podobný škodolibý smysl pro humor a podobné hodnoty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama